Spam

W tej zakładce możecie zadawać mi nurtujące was pytania, oraz zostawiać linki do najróżniejszych opowiadań! Na pewno zajrzę i odpowiem na wszystko z wielka chęcią!

21 komentarzy:

 1. http://planned-life-janick.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 2. "Forced To Maturity czyli zmuszeni do dojrzałości. Opowieść o dwójce nastolatków, a raczej grupce, którzy musieli zbyt szybko zmierzyć się z dorosłym życiem pełnym obowiązków i bólu. Dziewczyna, która w wieku 12 lat straciła matkę, brata i siostrę, zostając z okrutnym ojcem i chłopak, któremu zabili brata, ojca i najlepszego przyjaciela, kiedy miał 13 lat. Obydwoje stracili najbliższych przez te same osoby. Przez Black Chainz. Nieudany gang, który nieustanie próbował zwrócić na siebie uwagę napadając i zabijając niewinnych ludzi. Razem z przyjaciółmi postanowili zemścić się na Black Chainz. Grupa nastolatków rzuca szkołę i wyjeżdża z miasta, wcześniej zaczynając wojnę z gangiem. Najwidoczniej los nie pozwolił im mieć normalnego i spokojnego życia. Jak wynagrodzi im brak dzieciństwa, setki wypłakanych łez i zmuszenie do dojrzałości?"

  [ http://forced-to-maturity.blogspot.com ]

  OdpowiedzUsuń
 3. Gorąco zapraszam :-****
  http://jestesdlamniecalymzyciem.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 4. Byli kiedyś ze sobą. On ją zdradził i zostawił dla swojej kochanki. Potem ona się dowiedziała, że jest w ciąży. Urodziła je. Od ich rozstania minęły 2 lata. Ponieważ mieli wspólnych znajomych i on się o tym dowiedział. Że urodziła dziecko. Ich dziecko.

  Czy on będzie chciał do jej wrócić ?

  Czy ona też będzie chciała z nim być ?

  Czy ona mu to wybaczy/wybaczyła : zdradę i zostawienie jej ?  Dowiecie się tego czytając historię Justina & Any.

  OdpowiedzUsuń
 5. Co tu dużo pisać?
  Zapraszam Cię kochanie na bloga http://warlike-angel.blogspot.com/ zupełnie mojego autorstwa, dopiero się zaczyna ale mam nadzieję że zostaniesz ze mną na dłużej. Myślę że fabuła nigdzie się nie powtórzyła bo chciałam zainteresować czytelników ale prolog za wiele nie zdradza, więc jeśli jesteś ciekawa to zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo serdecznie zapraszam do przeczytania : http://ukojenie-fanfiction.blogspot.com/ ew. http://our-therapy-fanfiction.blogspot.com/.
  Mam nadzieję, że Ci się spodoba :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Z góry przepraszam za ten spam! Wiem, ze wypadałoby najpierw przeczytać rozdział u Ciebie i skomentować, ale w tym momencie nie mam na to czasu. Jestem osobą, która zawsze odwdzięcza się za komentarz u siebie, bo uważam, że skoro ktoś traci swój cenny czas na przeczytanie moich wypocin to powinien otrzymać to samo ode mnie. Dlatego dziś przychodzę tylko z reklamą, ale wiedz, że jestem zwarta i gotowa by przeczytać Twoje opowiadanie i również wyrazić na jego temat porządną, szczerą i rzetelną opinię.
  Isobel i Charlie. Są jak ogień i woda. Co ich łączy? Równie silna nienawiść do siebie nawzajem. Pewien mężczyzna powiedział kiedyś Charliemu: Miłość, nienawiść. Dzieli je taka cienka linia. Wtedy jeszcze nie rozumiał jaka moc drzemie w tych słowach. Niebawem przekonają się o tym oboje. Pewnej feralnej nocy, kiedy zderzą się dwa światy, wywołają lawinę zdarzeń. Będzie to historia o miłości. To historia o miłości od tej gorszej, najbardziej skomplikowanej strony. Słodko-gorzka i prawdziwa.
  ZAPRASZAM: Your perfect imperfections

  OdpowiedzUsuń
 8. disguise-fanfiction.blogspot.com

  Scarlett ma tylko 19 lat, a już przeżyła śmierć ojca. Oczywiście było to dla niej trudne, lecz musiała żyć dalej. Przeprowadza się do nowego miasto, idzie do szkoły i tam poznaje przyjaciela chłopaka, który już od roku jej szuka. W końcu poszukiwania zakończyły się pomyślnie dla Harry'ego. By się do niej zbliżyć, przebiera się za Marcela, kujona z innej szkoły. Tylko czeka na odpowiednią chwilę... Na jaką? Dlaczego jej przez tyle czasu szukał? Pytań jest milion, a odpowiedzi znajdziecie czytając tego bloga.

  OdpowiedzUsuń
 9. Serdecznie zapraszam na epilog: http://tu-me-ayudas.blogspot.com oraz na prolog mojego ostatniego opowiadania z Torresem i Ramosem w rolach głównych: http://powiedz-kocham.blogspot.com/ Pozdrawiam ; *

  OdpowiedzUsuń
 10. "Ariana to szesnastoletnia dziewczyna, której największym problemem jest jedzenie, a raczej niechęć do jedzenia. Przy wadze 48 kilogramów zamierza schudnąć jeszcze kolejne osiem. W dodatku wyjeżdża na wycieczkę z klasą maturalną, gdzie poznaje nowych ludzi i... Nialla - kapitana szkolnej drużyny futbolowej, który wdaje się w posiadanie jej galerii zdjęć w bieliźnie. Od tej pory, oprócz walki z zaburzeniami odżywiania musi też radzić sobie z chłopakiem, który zaczyna ją szantażować."

  Zapraszam :)
  http://keep-hush.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Zapraszam na 1 rozdział http://powiedz-kocham.blogspot.com/ pozdrawiam ; )

  OdpowiedzUsuń
 12. zapraszam no moje fanfiction z Justinem, na pierwszy rozdział! :) http://dont-lie-baby.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. http://the-gunners-love-and-other-drugs.blogspot.com/
  zapraszam na kolejny rozdzial po długiej przerwie! :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Serdecznie zapraszam na 2 rozdział, który pojawił się na http://powiedz-kocham.blogspot.com/ ; )

  OdpowiedzUsuń
 15. http://beatiful-fanfiction.blogspot.com

  (...)
  - Jesteś mi tyle winna Danielle - szepnął, a po moim ciałem zawładnął jeszcze większy strach. O ile to możliwe. - Uratowałem cię tyle razy, twoją rodzinę. A ty uciekasz ode mnie? Przyjdę po ciebie kochanie, a kiedy to się stanie, nie zdołasz mi uciec. Chociaż miałbym zabić wszystkich na swojej drodze to w końcu będziesz moja.(...)

  OdpowiedzUsuń
 16. http://yustbelieveinyourdreams.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. http://yustbelieveinyourdreams.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 18. Zapraszam na coś co dopiero powstało. Daleko odbiegające opowiadanie od tutejszych postawione tym razem na normalność, mam nadzieję że Cię zainteresuje prolog. http://herrdley.blogspot.com/

  [...] kroczył przed siebie a ludzie przeszywali go wzrokiem, gdyby mogli wypaliliby mu dziurę w sercu ale to nie działa w ten sposób, nie da się zniszczyć czegoś co już dawno nie istnieje...

  OdpowiedzUsuń
 19. Zapraszam do mnie! http://pressurejbff.blogspot.com/
  Jestem tez na wattpadzie! http://my.w.tt/UiNb/PRbHNSxntz

  OdpowiedzUsuń